ב-Highwrite אנו בונים מצגות עסקיות באנגלית ובעברית (ראה גם מצגת באנגלית). אנו מתכננים ומתאימים כל מצגת לקהל היעד לאחר הבנת רצונותיו של קהל זה והבנת הערך שאתם יכולים להביא לו. מתוך תהליכי הניתוח והתכנון שלנו אנו מייצרים מסרים חדשים שלא חשבו עליהם קודם או שלא הצליחו לבטא אותם נכון. התהליך כולל בחירת הנושאים שיוצגו, חלוקתם לשקפים, איתור וכתיבת מסרים קצרים, עיצוב שקף פתיחה והשקפים הפנימיים ושימוש חכם של אנימציה להבליט ולהמחיש את המסרים המילוליים. להתרשמות, ראו מצגת עסקית לדוגמא.


תהליך בניית מצגת מקצועית

המתודולוגיה שלנו לבניית מצגת מכילה את 5 השלבים הבאים:

  1. ניתוח: הבנת קהל היעד והפתרון המוצע, כולל עיון בחומר שיווקי קיים
  2. תכנון: איתור הנושאים החשובים ביותר, סדר הופעתם והחיבור ביניהם
  3. כתיבה: כתיבת המסרים להעברת הנושאים בצורה ברורה ומשכנעת (ראה כתיבה שיווקית)
  4. עיצוב: עיצוב גרפי מתאים לאופי התחום העסקי והפתרון
  5. אנימציה: שילוב אנימציה להמחשת המסרים


בנייה מחדש, שיפוץ או ליטוש מצגת?

לעיתים מנהלים, כמו מנכ"לים ומנהלי שיווק מנסים 'לעשות את זה בעצמם'. הם משקיעים זמן רב ולא מצליחים ליצור מצגת ברמה שמספקת אותם. לפעמים חושבים שצריך רק תיקוני שפה או ליטוש, אך ברוב המקרים המצגת לא זורמת, היא ארוכה ומתמקדת על פרטים שוליים בעיני הקהל המיועד. לכן, מנסיון, כדי לשפר מצגת עסקית לרמה מקצועית מספקת בכדי להשיג את המטרה, אנו צריכים כמעט תמיד לתכנן אותה מחדש.


כמה עולה מצגת עסקית?

אם תקראו את הסעיף הקודם - בנייה מחדש, שיפוץ או ליטוש מצגת עסקית?, לא קשה להבין שבקלות אתם יכולים להשקיע ימים שלמים מזמנכם (דבר שיעלה לחברה אלפי שקלים) על פתרון בינוני ואף פחות. ניתן לחסוך כסף, זמן יקר וגם עצבים ובפחות מ-5,000 שקל לתת לנו לבנות עבורכם מצגת עסקית ברמה גבוהה שתהיו גאים להציג אותה ושתעזור לכם להשיג את מטרותיכם.


ראה גם מצגת למשקיעים ומצגת חברה. לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר מסודרת למצגת עסקית או כתיבה שיווקית, השאירו פרטים בהמשך עמוד זה או התקשרו כעת 09-8847182