בבלוג זה, אני מביא לכם חדשות, עדכונים, עצות ועוד בתחום השיווק הדיגיטלי, וגם משתף איתכם מהידע והנסיון האישי. שימו לב, שפת האם שלי היא אנגלית ולכן העברית שלי עלולה להכיל שגיאות. מבקש את הבנתכם!
ניל

מסע הלקוח הולך ומשתנה


"תשכחו מכל מה אתם יודעים על משפך השיווק" (marketing funnel) אומרת גוגל באינפוגרפיק (infographic) חדש וחמוד שפרסמה החודש באתר 'חשבו עם גוגל' . האינפוגרפיק נקרא "כוונה מגדירה מחדש את משפך השיווק" (How Intent is Redefining the Marketing Funnel), ומתפרס על דף אינטרנט מרווח וקריא עם סיפור קצר מתפתח ככל שיורדים למטה. זה שינוי מרענן לעומת דיאגרמה עמוסה שקשה להבין, בעיה שממנה סובלים הרבה אינפוגרפיקים ובכך לא מצליחים לפשט את מורכבות הקונספט, שזאת מטרתם.

להמשך קריאה


גוגל אדס, עוד כותרת ועוד תאור


מי שלא עובד לעיתים קרובות בגוגל אדס עלול לפספס שינוי שנכנס לאחרונה. כעת יש שדה כותרת נוסף (מ-2 ל-3), שדה תאור נוסף (מ-1 ל-2) ואפשרות לכתוב תאור עד 180 תוים בסך הכל.

להמשך קריאה


מה זה Facebook Lead Ad (מודעת ליד של פייסבוק)?

  • מעל 95% מכל משתמשי פייסבוק, נגשים אליה באמצעות הטלפון הנייד
  • מודעות ליד של פייסבוק (facebook lead ads) מותאמות לטלפונים
  • מודעות ליד של פייסבוק יחסית לא יקרות

6 טיפים לשיפור איכות הלידים ולהגדיל את הסיכוי להפוך אותם ללקוחות.

להמשך קריאה


10 עובדות בפרסום דיגיטלי שכדאי לדעת

כתבתי פוסט זה לאחר עיון בספר אלקטרוני (ebook) נחמד שפורסם במשותף על ידי 2 חברות מובילות בתחום השיווק - Outbrain ו-Hubspot. בהתחלה חשבתי פשוט לתרגם אותו לעברית אבל במבט שני חלק מהרעיונות בספר המקורי לא היו מספיק ברורים לטעמי, לכן התבססתי על הרעיון ושניתי בהתאם.

להמשך קריאה