היירייט היא חברה לבניית תכנים עסקיים כתובים באנגלית לקידום ההייטק הישראלי ומוצרים ישראליים אחרים בעולם.

היירייט היא חברה עתירת ידע. היא נמצאת בתפר בין עולם הטכנולוגיה ועולם העסקים ומטרתה לקדם טכנולוגיה ישראלית. אנו עושים זאת בזכות שילוב דיסציפלינות איסוף, ניתוח וארגון מידע, חשיבה יצירתית וכתיבה באנגלית ברמה הגבוהה ביותר. אנו מאופיינים ביכולת ביטוי רעיונותיהם של אחרים תוך יצירת המסרים השיווקיים הנכונים לקהל היעד.

היירייט נוסדה ב-2004 על ידי ניל לי, מנתח מערכות מידע יליד אנגליה, ואיש פיתוח תוכנה. הוא בעל ידע טכנולוגי רחב כולל פיתוח תוכנה, תשתיות אינטרנט, אבטחת מידע במחשבי AS400 ועד מכונאות אופנועים. החברה הוקמה מתוך מטרה להשלים פערים בין היצירתיות של יזמים ישראלים לבין יכולותיהם להעביר מסר ברור ומשכנע למקבלי החלטות. גם היום ניל לי מאפיין את מערכת התוכנה Objective Controls ומוביל את הפיתוח הטכנולוגי והעסקי שלה.

יש לנו למעלה ממאה לקוחות – ממגוון תחומי טכנולוגיה כולל חברות בתחום הביטחוני-צבאי, הננו-טכנולוגי, ביוטק, פארמה, אינטרנט, מידע ותוכנה, כאשר לכל אחד מהם צרכים שונים ומיוחדים לגרום לפיתוח שלהם להשפיע על העולם. לקוחות אלו נעים בגודלם מסטארט-אפים צעירים ועד לחברות מובילות בעולם. אנחנו בונים עבור כל לקוח את התכנים הדרושים לו, החל מתקציר מנהלים באנגלית למשקיעים, מאמר טכני-שיווקי, תוכן לאתר אינטרנט, בניית אתר ועוד, ובאיכות בלתי מתפשרת.

העיסוק השוטף בפיתוח מקנה להיירייט ראיה יוצאת דופן בבניית תכנים עסקיים, שיווקיים וטכניים עבור חברות טכנולוגיה.

לאחרונה נכנסנו לשותפות עסקית עם המנטורית האגדית סרמנה מיטרה, לאחר שניל עבר את תוכנית החממה הורטואלית שלה והבין את ההיקף העצום של ידע שיזם יכול ללמוד ממנה. למידע נוסף: היעוץ העסקי הטוב בעולם.


הצהרת משימה (Mission Statement)


לקדם את ההייטק הישראלי ומוצרים ישראליים אחרים בעולם.
ערכי היסוד שלנו הם:

  • יושר
  • ערך אמיתי
  • עמידה במילה