1. שאלה: מה השרות העיקרי של Highwrite?
  תשובה: כתיבה טכנית, עסקית ושיווקית בשפה האנגלית ובניית חומרים עסקיים כמו מצגת עסקית ותוכן לאתר.
 2. שאלה: האם אתם בונים אתרי אינטרנט?
  תשובה: כן. בנוסף לתחום הייחודי שלנו, שהוא כתיבה טכנית, עסקית ושיווקית באנגלית לקידום חברות טכנולוגיה, אנו גם בונים אתרי אינטרנט.
 3. שאלה: איך אתם יכולים לבצע עבודות כתיבה שיווקית או שיווקית-טכנית בלי לדעת בדיוק מה אנחנו עושים?
  תשובה: הכניסה לתחומים עסקיים וטכנולוגיים לא מוכרים זאת בדיוק המומחיות של מנתח מערכות מידע בכלל והמומחיות של ניל לי, הכתב הטכני ועסקי שלנו, בפרט. הוא מבין מהר ויודע לשאול את השאלות הנכונות. הוא יועץ חיצוני שאינו נעול על החשיבה הקיימת בחברתכם; הוא יכול לראות את המוצרים והשירותים שלכם מזוית אחרת, כולל מזוית הרצונות והצרכים של קהל היעד שלכם, וזה המפתח לשכנוע ומשיכת קהל היעד אליכם.
 4. שאלה: האם אתם עוסקים בתרגום?
  תשובה: לא בדיוק! אנחנו יכולים לקבל מכם input בעברית אך נותנים ערך מוסף בשיפור התוכן והתאמתו לשימוש הנדרש.
 5. שאלה: מה קורה אם אנחנו רוצים לבצע שינויים בעבודה שבוצעה?
  תשובה: אין בעיה. בסיום פרויקט אנחנו מוסרים לכם קובץ אלקטרוני שניתן לשינוי על ידנו או על ידי כל גורם אחר. אם תרצו שאנחנו נבצע שינויים, עלות השינוי תהיה בהתאם לניתוח הדרישה והערכת היקף העבודה.
 6. שאלה: מה קורה אם העבודה הגמורה לא מה שביקשנו?
  תשובה: זה לא יקרה בגלל ההתקדמות שלב אחר שלב במהלך העבודה. כל שלב יוצג לפניכם לאישור או ביצוע שינויים, כך שאתם יודעים מה מצב העבודה בכל זמן.
 7. שאלה: כמה זמן לוקח לסיים את העבודה?
  תשובה: כל עבודה היא למעשה פרויקט שדורש ניתוח ופירוק לשלבים לפני תחילת העבודה. עקב כך, נוכל לתת לכם הערכה מדויקת לגבי לוח הזמנים לביצוע כולל אבני דרך על מנת להבטיח מסירת השלבים בזמן.