שירותי כתיבה טכנית

חברת Highwrite מספקת שירותי חשיבה, ניתוח וכתיבה לענף ההייטק בישראל. התוצרים שלנו הם באנגלית ומתחלקים לכתיבה טכנית, כתיבה שיווקית וכתיבה בעלת אופי משולב של הבנה טכנית וביטוי משכנע גם יחד. וכמובן, באנגלית מלוטשת ומותאמת בדיוק לקהל היעד של מקבלי החלטות, מפתחים או משתמשי קצה.

אם הדרישה שלכם היא לטכנולוגיה של תוכנה, תעשיה צבאית, אבטחה, אלקטרוניקה, רפואה או תחום אחר בהייטק הישראלי, כאן תמצאו מענה לצרכי הכתיבה שלכם.


סוגי כתיבה טכנית שאנו מספקים

אם חיפשתם שירות כתיבה באנגלית ברמה הגבוהה ביותר, אכן הגעתם למקום הנכון. להלן סוגי כתיבה טכנית שונים שאנו מבצעים:
 • כתיבת מאמר טכני שיווקי – white paper
  פריט שיווקי חשוב לחברות הייטק. כתבה עניינית על נושא טכני או בעיה כלשהי, כאשר משלבים לתוכה את הפתרון שלכם כמענה הולם לבעיה - זאת כתיבה טכנית שיווקית.
 • מדריך למשתמש
  user guide למוצר כמו מערכת תוכנה או אבטחה או פתרון טכנולוגי אחר דורש יכולת הבנת המוצר שלכם בזריזות וכתיבת הנחיות ברורות באנגלית פשוטה. זוהי כתיבה טכנית קלאסית ואחד משירותנו העיקריים.
 • ניסוח הודעות שגיאה באנגלית
  טקסט במסכים, שמות שדות, כפתורים וכדומה. בזכות עבודה במשך שנים רבות בסביבת פיתוח מערכות תוכנה, זהו סוג של כתיבה טכנית שאנו מתמחים בו.
 • כתיבה לאתר אינטרנט של חברת הייטק
  בניית תכנים כמו תאור פתרונות, פרופיל חברה או דף מידע. כתיבה טכנית עם דגש על כתיבת תוכן וכתיבה שיווקית, היא אחד משירותי הכתיבה החשובים שלנו.
 • חשיבה יוצרת ועריכה לשונית משכנעת
  ההצלחה של מוצר הייטק באה לא רק מהטכנולוגיה שבו, אלא גם מהביטוי העסקי. אנו עוזרים לכם בארגון וריכוז המחשבות והרעיונות שלכם, ניסוחם וכתיבתם לטובת מטרה ברורה. זאת כתיבה טכנית שמשלבת כתיבה עסקית.
 • תרגומים מעברית לאנגלית בעלי אופי טכנולוגי מובהק
  לתרגום מסוג זה נדרש כתב טכני מקצועי על מנת להבין את מהות החומר.

לעוד מידע על כתיבה טכנית ועל כלל שירותי הכתיבה שלנו באנגלית לחברות הייטק, צרו קשר היום.ראו גם: